Disku i hokejit i prish silikonin e gjoksit pornostares (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pornostarja Mia Kalifa është përfshirë në një incident teksa po shihte një ndeshje të sportit të saj të preferua, Hokej.

Gjatë lojës disku i hokejit ka flutura drejt e në gjoksin e saj duke shkaktuar dëmtime serioze tek Mia Kalifa.

Raportohet se silikoni i implementuar në gjoksin e pornostares ka pësuar çarje pas goditjes dhe Mia është detyruar që ti nënshtrohet një operacioni të menjëhershëm. /albeuy.com/


Shtuar më 01/08/2018, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori