Djali i Neymar me fanellën e Barçës
Djali i Neymar vesh fanellën e Barcelonës. Vetëm një vjeç e gjysëm, David Lucca, frut i lidhjes së futbollistit brazilian me Nogueiera Carolina Dantas, përveç fanellës azulgrana që do të mbajë i ati duke filluar nga sezoni i ardhshëm mban edhe një palë syze firmës dhe shumë speciale.

Fotoja është bërë menjëherë pas fitores së Brazilit përballë Meksikës, ndeshje në të cilën Neymar u shpall njeriu i ndeshjes, dhe më pas është shpërndarë edhe në rrjetet sociale. /albeu.com/Shtuar më 20/06/2013, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori