Gazetarja e njohur e sportit refuzon të tregojë rrogën, ka frikë se do ju bjerë të fikët
Gazetarja e njohur sportive Enkeleida Zako e ftuar në emisionin Thumb ka folur për jetën e saj në përgjithësi, sherrin e bujshëm me Ilda Bejlerin dhe gjithashtu ka dhënë edhe një përgjigjie për rrogën e saj.

Rrogën e kam aq sa mos të kem nevojë për asgjë. Të të them rrogën pastaj, do të të bjerë të fikët, do ta lësh punën, kështu që më mirë s’po e them…”

Këto kanë qenë fjalët me të cilat është shprehur gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive Enkeleida Zeko. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori