E bujshme: Maradona ka përjashtuar Claudian dhe vajzat nga testamenti (VIDEO)
Sipas lajmeve të bujshme që vijnë nga mediat argjentinase, duket se Diego Armando Maradona ka përjashtuar tre familjarë nga testamenti i tij.

Bëhet fjalë për ish-gruan Claudia Villafane dhe dy vajzat Dalma dhe Giannina.

Është me të vërtetë tronditës lajmi i publikuar nga televizioni amerikanojugor Eltrece Tv.

Gazetarët kanë treguar edhe përmbajtjen e dokumentit të redaktuar nga ish-Pibe de Oro në 2016-ën në Dubai.

Marrëdhëniet mes Maradona-s">Maradona-s dhe vajzat e tij të para nuk ishin aspak të mira.

Ja videoja e televizionit argjentinas që jep lajmin e bujshëm mbi testamentin e Maradonas.

Shtuar më 04/12/2020, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori