E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo është martuar në fshehtësi me Georgina Rodrigues në fshehtësi të plotë në Marok shkruan revista "Novella 2000".

Në ceremoni raportohet se kanë marrë pjesë një numër i vogël miqsh të çiftit dhe organizimi i dasmës është realizuar nga Badr Hari, një mik i ngushtë i portugezit.

Megjithëse si Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez nuk e kanë konfirmuar ose mohuar lajmin, burime të afërta me çiftin kanë zbuluar për “Novella 2000” se ish-lojtari i Real Madridit ka modifikuar testamentin e tij, në mënyrë që të jetë i mbrojtur nga bashkëshortja e tij në rast se lidhja mes tyre pëson krisje.
Shtuar më 20/11/2019, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori