E dashura e Lavezzit: Mjaft me futbollin, do ta stërvit unë tani (FOTO LAJM)

Natalia Borges hedh poshtë hipotezën e një rikthimi në fushën e blertë të Lavezzit, shkruan Albeu.com.

Ish-lojtari i Napolit, i cili doli në pension në 2019 pas përfundimit të përvojës në Kinë nuk do t'i rikthehet futbollit dhe këtë e ka konfirmuar e dashura e tij.

Megjithatë zërat për ta bindur atë të t'i rikthehet futbollit sigurisht që nuk mungojnë. /albeu.com/

Shtuar më 25/01/2021, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori