E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq

Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresin çdo ditë në tapetin e kuq.

Në ktë edicion kemi parë edhe të dashurat e futbollistëve të cilat janë model të njohura dhe këtë eveniment nuk do ta linin kurrësesi.

Pas Georgina Rodriguez, Melissa Satta-s dhe Irina Shayk, sot ishte radha e të fejuarës së Neymar, Bruna Marquezine, që të zbresë në tapetin e kuq.

Bukuroshja braziliane tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve, ndërsa nuk munguan as komplimentet e shumta për sharmin e shfaqur në qytetin italian. /albeu.,com/
Shtuar më 03/09/2018, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori