E dashura e Pelle tërbon fansat në Maldive (VIDEO)
E dashura e Graciano Pelle ka surprizuar fansat teksa ka publikuar një video duke u shfaqur mjaft seksi me bikini.

Modelja e cila rri shumë aktive në Instagram ka provokuar fansat gati gjysmë e zhveshur.

"Gazzeta Dello Sport" bën të ditur gjithashtu se me modelen është dhe ish-futbollisti italian, Pelle por që nuk ka preferuar të dali në video.
Shtuar më 30/01/2020, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori