E dashura e re e Balotellit? (FOTO LAJM)

Nuk është ende lajm i sigurtë por me shumë gjasa Mario Balotelli është në kërkim të një të dashure të re. Pasi i dha fund lidhjes Fanny Neguesha, sulmuesi i Milan duket se e ka gjetur menjëherë të re-në.

Gjatë ndeshjes Milan-Roma nët tribunën Vip të "San Siro" një brune bukroshe është parë përkrah vëllait të Balotellit dhe shtypi menjëherë e ka quajtur e dashura e re e SuperMarios. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2013, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori