E famshmja Meri bën parashikimin e papritur: Këto dy skuadra shkojnë në finale
Botërori 2018 është kthyer në pasionin e të gjithëve.

Secili nga ne ka një skuadër për të cilën bën tifozeri dhe tanimë botërori ka hyrë në fazën e nxehtë të tij.

Jemi shumë pranë finales dhe kurioziteti se kush do të jetë në përballjen e fundit është shtuar edhe më shumë.

Sipas një parashikimi të bërë ditën e sotme nga astrologia Meri, në finale do të shohim dy skuadra të cilat janë duke luajtur fuqishëm, shkruan WHO.

"Brazili dhe Meksika janë duke u ndeshur dhe njëra nga këto të dyja do të jetë në finale.

Unë këtë e kam parashikuar edhe ditë më parë në një emision sportiv dhe më tepër anoj nga Brazili.

Kundërshtarin tjetër nuk është se e kam parashikuar, por mendoj se do të jetë Uruguai ose Franca.

Më shumë mundësi ka Uruguai",- shprehet Meri. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2018, ora 08:31
Agush Brinja
e Mërkurë 4 Korrik 2018, Ora 18:32
Eshte degjeneruese per kohen e gazetarit qe te marre nje lajm dhe ta publikoje pa marre vesh cfare brockullash ka nxjerre nga goja parashikuesja e filxhanit Zonja Futja Rikardos. Brazili nuk mund te dale ne finale me asnjeren nga ato skuadra se nuk ia lejon shorti. TE FALA
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori