E fejuara e De Jong ambjentohet me qytetin e Barcelonës (FOTO LAJM)

Frenkie de Jong prej 1 korrikut do të jetë pjesë e Barcelonës.

Mesfushori holandez do të përshëndesë Ajaxin e Amsterdamit dhe në aventurën e tij të re në "Camp Nou" do të shoqërohet nga e fejuara Mikky Kiemeney.

Partnerja e tij ka qëndruar ditët e fundit në Barcelonë për të eksploruar qytetin si turiste dhe nga fotot që ka postuar në rrjetet sociale duket qartë se është dashuruar me kryeqendrën e Katalunjës, ku së shpejti do të transferohet bashkë me të fejuarin.
Shtuar më 21/03/2019, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori