E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
E fejuara e lojtarit argjentinas "çmend" fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Modelja nordike, Daniela Christiansson me forma dhe trup te jashtëzakonshëm, ka postuar një foto në rrjetin e saj social, Instagram duke ju drejtuar Maxi Lopezit, lojtarit të Atalantës në Seria A.

Ajo është e fejuara e ish-bashkëshortit të Wanda Naras dhe duket se është tmerrësisht e dashuruar me mesfushorin argjentinas, aq sa i ka dedikuar edhe një foto mjaft seksi në rrejtët sociale duke shkruar për të fejuarin e saj: “Fansa jote numër një”.

Duket se argjentinasi ka një frymëzim të madh jashtë fushe duke e shprehur atë në fushën e blertë.
Shtuar më 08/12/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori