E fejuara e Skriniarit "eklipson" Wanda Nara-n (FOTO LAJM)

Bukuroshja, Barbora Hrončeková njihet si e fejuara e mbrojtësit të Interit, Milan Skriniar.

fundmi ajo është bërë e njohur për tifozët interistë për shkak të lojtarit të tyre por edhe për shkak të bukurisë që ekspozon në rrjetet sociale.

fundmi zonja Skriniar ka postuar një foto "hot" me mbishkrimin:

“Ajo për të cilën kam nevojë,”.

Duket se e fejuara e qendërmbrojtësit sllovak është rivalja kryesore e Wanda Nara në garën për WAGS (Grate dhe te dashurat) më të famshme te klubi zikaltër. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2018, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori