E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)

Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që poston në “Instagram”.

Ajo ndiqet nga 11 milion fansa dhe është bërë e famshme në të gjithë botën.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto dhe është në dilemë se kush është më e bukur e para apo e dyta, prandaj pyet dhe fansat.

Po ju kë foto do zgjidhnit?

Shtuar më 03/06/2020, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori