E lidhur me Bekim Balajn? Kejvina tregon të vërtetën (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë dy javë më parë pasi në një foto krah futbollistit Bekim Balaj.

Ata dukeshin mjaft të afërt teksa ndodheshin një nga klubet e natës në Tiranë ndaj dhe ne kërkuam një përgjigje nga dyshja sesi qëndron e vërteta.

Mirëpo pas këtij lajmi Kejvina ka treguar versionin e saj për këtë lajm, ndërsa versionin e Bekimit nuk e kemi ende.

“Nuk është e vërtetë që ne jemi të lidhur. Madje ne nuk kemi qënë aspak në tavolinë bashkë, ai ka qënë vetëm një moment që ai është afruar të më thotë diçka” – është shprehur modelja.

Gjithashtu ajo shtoi se momentalisht është në një lidhje dashurie, por më dikë që nuk është person publik

Ndërkohë së fundmi në një intervistë për Prive, velina seksi është pyetur nëse është e dashuruar dhe përgjigjia e Kejvinës me siguri konfuzoi shumë nga dëgjuesit.

Kjo pasi ajo tha: “Mbase!”. Kështu na la të kuptojmë se ka shumë gjasa që dikush t’ia ketë rrëmbyer zemrën.
Shtuar më 20/01/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori