E puth sërish live nëse fitojmë Euro 2012 (VIDEO)
Pëlqej
Iker Casillas e festoi titullin Kampion Bote në vitin 2010 pas kuintave duke puthur të dashurën e tij, gazetaren sportive Sara Carbonero, në një mënyrë shumë pasionante para miliona shikuesve televizivë.

Por kapiteni i Spanjës ka premtuar se do ta përsërisë këtë skenë nëse Spanja e tij triumfon në finalen e nesërme përballë Italisë.

Spanjë-Itali luhet nesër në orën 20.45 në stadiumin Olimpik të Kievit. Të shohim e të presim nëse Italia do t'ia japë këtë kënaqësi Iker Casillas dhe Sara Carbonero. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2012, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori