Ekipi e përjashtoi, futbollistja hap llogari në faqen +18 (FOTO LAJM)

Ish-futbollistja e Charleton Madelene Wright ka hapur një llogari në OnlyFans pasi u shkarkua nga klubi në fillim të dhjetorit.

22-vjeçarja u përjashtua pas disa videove të postuara me alkool në Snapchat.

Tani ish-ylli i Millwall ka vendosur të tregojë talentet e saj jashtë fushës, duke zbuluar para fansave të saj në Twitter dhe Instagram se ajo ka krijuar një faqe OnlyFans.

Wright postoi një video në profilet e saj të mediave sociale me mbishkrimin: "Kontrolloni bion .." në lidhje me llogarinë e saj të re në faqen ku postohen foto apo video nudo.

Shtuar më 08/01/2021, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori