Ekipi i Serie A relaksohet duke dëgjuar këngën e reperes shqiptare (VIDEO)
Reperja shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur në shoëbizin shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo tashmë padyshim që i ka kaluar kufijtë, projektet e së cilës përveç sukseseve të mëdha në vendin tonë janë duke u shpërndarë dhe dëgjuar në vende të ndryshme të botës.

Së fundmi, projektin e saj të fundit e njëherësh të ri “Sicko”, e ka postuar dhe futbollisti shqiptarluan tek Hellas Verona, Amir Rrahmani.

Video që është filmuar në dhomat e zhveshjes, te ekipi ku Rrahmani luan, bie në sy kënga e Taynës, me të cilën ka filluar të kërcejë edhe mbrojtësi turk Koraj Gynter.

Shtuar më 03/12/2019, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori