EKSKLUZIVE/ Ish-legjenda e Chelsea-t nuk i reziston gazetares së sportit, iu jep like fotove (FOTO LAJM)

Ish-legjenda e Chelsea-t Michael Essien nuk i ka rezistuar dot fotovegazetares sportive Qeqa Krelani, shkruan Albeu.com.

Nga një vzhgim i "Albeu Sport" shihet qart ku ish-lojtari afrikan iu ka dhënë like disa fotove të komentatores kosovare por që deri më tani ai ende nuk e ndjek në Instagram atë.

Essien është një nga legjendat e Chelsea-t. Ai së fundmi ka hyrë në formacionin me 11 lojtarët më të mirë të dekadës nga ana e klubit lodinez ku bëjnë pjesë dhe shumë yje të tjerë.

Ndërkohë nuk dihet nse futbollisti i ka shkruar ose jo Qeqës, megjithatë ai me sa duket e ka vlersuar në maksimum atë kjo për faktin që gazetarja shfaqet mjaft aktive në rrjetet sociale. /albeu.com/

Shtuar më 02/02/2020, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori