Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM)

Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore.

Dhe siç e shihni Chloe Ferry shijoi një natë tjetër në Klubin e Natës Bijoux në Neëcastle me miqtë e saj të Geordie Shore, Bethan Kershaë dhe Beau Brennan.

Modelja, 25 vjeç, ngriti temperaturat teksa shfaqi fizikun e saj me veshjet provokuese, ku kishte lënë të gjithë kurrizin jashtë.


Shtuar më 22/09/2020, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori