Eliona nuk bënë shaka në Instagram, foto provokuese njër pas tjetrës (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një prej emrave të estradës shqiptare që përflitet më së shumti dhe komentohet në rrjetet sociale për fotot që ajo poston.

Shpesh herë fotot e aktores së humorit , janë provokuese teksa ekspozon pjesët intime të trupit.

Edhe këtë herë Pitarka ka publikuar në rrjetn social, foto bardhë e zi nga plazhi, ku shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë të ngjitur pas trupit nga uji, që i nxjerr në pah linjat perfekte trupore.
Me syze të zeza, serioze dhe duke parë nga deti, aktorja shfaqet tej mase provokuese.
Shtuar më 20/07/2019, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori