Elvana Gjata publikon fotot joshëse nga Roma (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata i është drejtuar Romës. E veshur shik, me një kostum ngjyrë bojqelli këngëtarja duket se po shijon pushimet në Romë.

Fundi i shkurtër i tregon të pasmet dhe pozat e Elvanës janë tepër joshëse. Menjëherë kanë shpërthyer komentet ku e komplimentojnë për lukun e saj.

Bashkëpunimi me Ermal Mamaqin, "2 gisht mjaltë", rezultoi tepër i suksesshëm dhe së shpejti pritet të shfaqet dhe në kinematë e vendeve fqinje.


Shtuar më 26/05/2019, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori