Era Istefi dhe Julian Perreta nuk e fshehin më, janë bashkë (FOTO LAJM)
Aty ku ndodhet Era Istrefi aty ndodhet dhe Julian Perreta.

Së fundmi Julian Perreta ka qenë duke performuar në një koncert live. Ajo që i ka shijuar më shumë tingujt ka qenë pikërisht Era Istrefi, e cila ka zgjedhur të qëndrojë shumë pranë tij.

Tashmë ata nuk e fshehin lidhjen e tyre dhe këngëtari i njohur i tregon ndjenjat edhe përmes komenteve që i lë herë pas herë të dashurës shqiptare në 'Instagram'.

“Perfeksioni ekziston”, i shkroi pak ditë më parë Julian Perreta këngëtares shqiptare e cila tashmë e thërret “zemër”.
Na mbetet vetëm të presim që ta bëjnë zyrtare!
Era Istefi dhe Julian Perreta nuk e fshehin më, janë bashkë (FOTO+VIDEO)

Shtuar më 18/05/2019, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori