Fanny harron Balotellin, nis punë në Paris (FOTO LAJM)

Jeta vazhdon për Fanny Negueshan, edhe karriera gjithashtu. Modelja belge duket se e ka marrë veten pas ndarjes me Mario Balotellin dhe pas disa ditësh qëndrimi në shtëpi ka rifilluar normalisht aktivitetin e saj.

Fanny tashmë ndodhet në Paris ku ka nisur punë si gazetare për një televizion.

Jeta dhe puna e re duket se po i pëlqejnë bukuroshes, e cila nuk ka harruar të postojë edhe disa foto në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori