Flirt me këngëtaren shqiptare, sulmuesi i Realit sqaron gjithçka (FOTO LAJM)

U përfol disa ditë më parë se futbollisti i Real Madrid, Vinicius Jr po "gjuante" Taynën. Shkak për këtë u bë një video e futbollistit në të cilën ai shihej duke dëgjuar këngën e saj.

Më pas Vinicius filloi ta ndjekë reperen shqiptare në ‘Insagram’ duke qenë aktiv me komente në fotot e saj.

Në një bisedë në "Instastory" futbollisti i kërkoi Taynës një shou në Brazil.


"Organizoje atëherë!", iu përgjigj ajo.

Pas aludimeve për një flirtim të mundshëm, Vinicius ka sqaruar marrëdhënien që ka me Taynën.

Në një koment ai e quan "shoqja ime" dhe kjo i shuajti pak dyshimet që mes tyre të kishte diçka më tepër. Pra Tayna dhe futbollisti i Real Madrid kanë vetëm raport miqësor.
Shtuar më 22/11/2019, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori