Flirt mes Eni Koçit dhe Xherdan Shaqirit?
Pëlqej
Eni Koçi ka qënë mjaft aktive në Instagram. Një pjesë e këtij aktiviteti ka qenë edhe dërgimi i sinjaleve të parë të “pëlqimit” kundrejt futbollistit me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri.

Këngëtarja është kapur “mat” duke i bërë “like” mesfushorit të Zvicrës në 7 foto të vjetra.

Mesa duket, ajo i ka kontrolluar profilin e tij dhe ka vendosur që dhe ai ta kuptojë pëlqimin e saj.

Nga ana tjetër nuk ka vonuar as reagimi i futbollistit, i cili i ka pëlqyer tre foto në të cilat Eni duket tepër provokuese.

Rrjetet sociale janë kthyer në një trend edhe në promovimin e projekteve, përpos postimit të fotove provokative, por ende nuk dimë nëse ka një flirt mes të dyve. /albeu.com/

Shtuar më 07/10/2016, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori