E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
Format bombastike të Eva Muratit, moderatorja sportive "provokon" fansat (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, po vazhdon ende duke shijuar pushimet në këtë muaj gusht.

Murati, gjendet sërish pranë detit, madje në një foto të postuar ditën e sotme në “Instagram”, gjendet me bikini të kuqe, mbi një varkë, e shtrirë dhe me një kapele marinari në kokë.

Me një buzëqeshje në fytyrë, ajo shkruan krah fotos se gjendet ende me pushime, dhe duket se po i shijon tej mase.
Shtuar më 25/08/2019, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori