Fotoja zyrtare e Jonida Vokshit si e fejuar (FOTO LAJM)

Askush nuk dinte gjë për fejesën e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit.

Por gjatë fundjavës që lamë pas, ka qenë vetë Jonida ajo e cila dha lajmin e bukur se ajo dhe kolegu i saj nga seriali ‘O sa mirë’, Besnik Krapi, janë bashkë e madje edhe janë fejuar.
Edhe pse nuk janë hasur asnjëherë bashkë në publik,më në fund zbulohet një foto ecciftit ku duken kaq shumë të dashuruar.

Fotoja është postuar nga një kafene në Londër, ku Jonida ka treguar se ka qëndruar para disa kohëve e duket se kanë qenë bashkë.

Ata janë takuar derisa kanë xhiruar sezonet e para të serialit ‘O sa mirë’, ndërsa ka treguar se nuk ishte dashuri në shikim të parë por dashuria mes tyre ka lindur pasi kanë kaluar kohë bashkë.

Shtuar më 22/05/2019, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori