Fundjavë pasionante, Buffon dhe D'Amico në pritje të një fëmije? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Publikohen imazhe të tjera nga çifti më i famshëm i kësaj vere në Itali: portieri i Juventus Gigi Buffon dhe gazetarja dhe prezantuesja e Sky Ilaria D'Amico.

Çifti vijon të shijojë pushimet verore në det ku nuk kanë munguar edhe puthjet e nxehta, ndërsa sipas asaj që shkruan revista "Diva e Donna", çiftit po shijon muajin e mjaltit para se të vijë në jetë fëmija i tyre i parë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori