Futbollistët dhe partneret, ja postimet më të famshme të verës (FOTO LAJM)

Neymar - Paris Hilton, IBIZA
Pëlqej
Futbollistët e Barcelonës, Real Madrid dhe ekipeve të tjera kanë nisur prej kohësh pushimet e tyre verore në destinacionet më të famshme turistike.

Bashkë me të dashurat, bashkëshortet apo fëmijët e tyre ata nuk kanë harruar edhe të postojnë në profilet e tyre rrjetet e tyre sociale Facebook, Instragram dhe Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori