Gabigol ndahet nga motra e Neymar-it (FOTO LAJM)

Rafaella Santos, motra e Neymar Junior dhe futbollistin brazilian Gabigol kanë prishur përsëri marrëdhëniet mes tyre (është hera e dytë që ndodh).

Gabigol nuk e ndjek më Rafaellan në rrjetet sociale pas një feste të Anittas (këngëtarja e famshme me të cilën Neymar pati një “flirt” gjatë karnavaleve).

Kohët e fundit Gabriel Barbosa falënderoi Rafaellan për organizimin e festës surprizë me rastin e ditëlindjes së tij të 23-të.
Shtuar më 23/09/2019, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori