"Garazh plot makina të shtrenjta", fqinja tregon për jetën private të Ronaldos dhe familjes së tij
Ronaldo njihet për jetën">jetën luksoze që bën por sigurisht që shumë gjëra tjera mbetën mister.

Për të zbuluar gjithçka është kujdesur fqinja e Christian Ronaldos, Elizabeth Betty Borel, e cila ka folur për jetën">jetën private të portugezit dhe familjes së tij.Cristiano jeton me partneren Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët e tyre dy me Geoginan dhe dy me nënat misterioze, në një nga pjesët më të bukur të Torinos ku jeton shoqëria elitare.

Elizabeth ka fatin të jetë fqinje me Ronaldon, pasi bën një jetë të pasur që nga lindja sepse babai i saj ishte futbollisti i famshëm Felice Borel.

Ajo thotë se Ronaldo dhe familja e tij janë fqinj të përsosur.

“Unë kisha frikë se ata do të bënin festa dhe se gjithnjë do të kishte zhurmë, por ata ishin fqinjët më të mirë të mundshëm. Kishte heshtje të vazhdueshme” i tha Elizabeth Corrie de Corrie.Ajo shton se Ronaldo ka një garazh plot makina të shtrenjta.

Shtuar më 13/12/2019, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori