Gattuso me look të ri, s'ka më mjekërr (FOTO LAJM)

E ardhmja e tij është ende e paqartë pas shkarkimit si trajner i Sion, por kjo nuk e pengon Gennaro Gattuson të ndërrojë look. Ish mesfushori i Milan dhe kombëtares italiane është parë për herë të fundit në publik pa mjekrrën e tij karakteristike.

"Është hera e parë që beën, që prej fillimit të karrierës së tij të gjatë", shkruan gazeta zvicerane "Le Matin", e cila ka publikuar edhe fotot e para të look-ut të ri të Gattusos. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2013, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori