Gazetares seksi i dhurojnë një "mal" me trëndafila: Cili futbollist fshihet pas dhuratës? (FOTO LAJM)

Këtë mëngjes gazetarja seksi e TV italian "DAZN", mori një surprizë të këndshme, shkruan Albeu.com.

Një pako me trëndafila të kuq të dhuraur nga personi me inciale M.B. Po kush fshihet pas surprizës?.

Në fakt janë dy lojtarë të njohur të futbollit të cilët janë të vetëm në këtë momenr, Marco Borriello dhe Mario Balotelli. A mund të jetë njëri prej futbollistëve?.

Ne nuk ka mbetet gjë tjetrër vetëm duhet të presin se cili është i dashuri i Dilettas e cila është single që pas ndarjes nga Matteo Mammu me te cilin kishte një histori dashurie prej 4 vitesh. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2019, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori