Georgina Rodriguez shuan çdo kureshtje me fotot e reja (FOTO & VIDEO)
Kapitulli i dytë i historisë Georgina Rodriguez & Yamamay: pas fitotove të para me bikini të kuqe, tani mbërrin dhe një video me një komplet intimo bazik.

Një valë e re zemrash të vogla në profilin social të partneres së Ronaldos, këtë herë të shtuara për kureshtinë e fizikut të saj: është apo jo shtatzënë?

Ndoshta vetëm për të zbutur thashethemet e gjeneruara nga rrethanat e dyshuara të lëshuara në stadium, Georgina Rodriguez ka postuar, para kohës së fushatës, foton e re në të cilën ajo konfirmon të jetë fytyra e markës "Yamamay" edhe për vijën e brendshme.

Butësi, e ëlmbël, e bukur, foto të shpejta që nuk i fshehin qoshet e trupit të tij dhe qëndrojnë në fytyrën delikate me tipare mesdhetare, ndërsa pëshpërit "Be confident… be Yamamay". /albeu.com/
Georgina Rodriguez shuan çdo kureshtje me fotot e reja (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 28/03/2019, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori