Gjashtë muaj nga vdekja e Bryant dhe vajzës së tij, bashkëshortja merr vendimin ekstrem

Kur kanë kaluar rreth gjashtë muaj pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës, bashkëshortja e tij ka vendosur të mbyllë rrjetet e tyre sociale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Vannesa Bryant ka informuar ndjekësit, se ajo dhe vajza e saj kanë bërë disa veprime në profilet e të ndjerëve.

Ajo kishte shpjeguar se i është dashur që të bllokojë profilet e Kobe dhe Gianna në rrjetet sociale, pasi fotografitë e tyre po i bëjnë të ndihen në siklet.

"Faleminderit për të gjithë dashurinë. Natalia dhe unë, fatkeqësish kemi bllokuar profilet, sepse ka qenë e vështirë të jemi në rrjete sociale dhe të shohim në mënyrë konstante fotografitë e më të dashurve tanë", ka shkruar ajo.
Shtuar më 15/06/2020, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori