Gjithçka në këtë foto nuk është ashtu siç duket (FOTO LAJM)

Trisha Paytas është një influencere amerikane që pretendon se ka një trup perfekt, por në fakt gjithçka është një gënjeshtër e madhe e Instagramit.

Ajo publikon foto perfekte të trupit të saj me gjoks dhe vithe të rrumbullakosura, por në fakt ato janë ashtu siç ajo do të donte të ishin, pasi kemi të bëjmë me një realitet të stisur.

Gësnjehtra ka dalë sëfundmi në shesh pas krahasimit të fotove duke nxjerrë realitetin që mund ta shihni në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori