Gjyshja më joshëse në botë feston ditëlindjen, askush se beson moshën (FOTO LAJM)

Gina Stewart është cilësuar si "gjyshja më seksi në botë".

Gina ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që thonë se ajo duket sa gjysma e moshës që ka.

Gina Stewart, nga Gold Coast në Australi, festoi 50-vjetorin me familjen e saj në një vendpushim luksoz me pesë yje.

“Po qëndroj në një vilë të bukur plazhi në Queensland,” tha ajo për mediat.

“Jam e rrethuar nga familja ime. Po më bëjnë të ndihem mirë dhe po shijoj motin e ngrohtë”.

Shtuar më 24/09/2020, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori