Gloria Patrizi, "ngushëllimi" i Max Allegrit (FOTO LAJM)

Milani ka shkarkuar teknikun nga Livorno Massimiliano Allegri dhe në vënd të tij do të vijë ish futbollisti i tij Clarence Seedorf. Por Allegri është shfaqur i qetë dhe sepse ka mbështetjen e partneres së tij Gloria Patrizi.

Çifti ka disa muaj që ka nisur lidhjen e tyre dhe mesa duket bukuroshja italiane është "ngushëllimi" i vetëm i momentit për ish kampionin e Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2014, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori