Griezmann bëhet sërish baba, vjen në jetë Amaro (FOTO LAJM)

Ka festë në shtëpinë e Griezmann. Sulmuesi i Atletico Madrid dje u bë baba përsëri.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë partneria e lojtarit, Erika Choperena, e cila lindi Amaroun e vogël.

Ndërkohë Çifti tashmë ka dhe një vajzë tjeter 3 vjeçare, e cila ka lindur po ne 8 prill. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2019, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori