Gruaja e Dani Alves: Ai është kampion në shtrat
Gruaja e futbollistit, Dani Alves, Joana Sanz e ka vlerëusar lart performancën e bashkëshortit të saj në shtrat.

Sanz në një lidhje direkte në Instagram, ka treguar mbi eksperiencën e saj në shtrat.

"Si është ai në shtratë? Ai është një kampion", u shprehë modelja spanjolle.

Alves dhe Sanz janë të martuar që nga viti 2017-të./
Shtuar më 24/11/2020, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori