Gruaja e lojtarit interist provokon fansat me foto të nxehta (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bashkëshortja e lojtarit interist Icardi-t ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medias me çdo gjë që bën.

Por këtë herë ka synuar më lartë, Wanda dhe “magneti” i saj kanë kapur markën e njohur “DIOR”.

Ajo nderkohe ka postuar foto shume provokuese per fansat e saj.


Shtuar më 15/11/2018, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori