Gruaja e Reyes ndan videon e futbollistit të ndjerë të filmuar vetëm disa javë para aksidentit tragjik (VIDEO)
Noelia Lopez, gruaja e të ndjerit Jose Antonio Reyes, ndau një video të filmuar vetëm disa javë para aksidentit që i mori jetën ish-lojtarit të Sevillas, shkruan Albeu.com, marrë nga MARCA.

Videoja u regjistrua nga Lopez më 5 maj 2019, në të cilën paraqitej Reyes duke mbajtur vajzën e tyre në një park.

Reyes dhe kushëriri i tij Jonathan vdiqën të dy si rezultat i një aksidenti me makinë më 1 qershor të vitit të 2019 /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2020, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori