Habit Belen Rodriguez: Duhet të marr një 40 vjeçar sepse...
Shoëgirl-ja Belen Rodriguez, njihet ndryshe edhe si e dashura e pilotiti te Moto GP. Andrea Iannone me të cilin u përfol sa janë ndarë vetëm pak javë më parë.

Belen Rodriguez di gjhithmonë se si të bëhet pjesë e mediave rozë dhe kësaj radhe ka shfrytëzuar skenën e kompeticionit ‘Tu sì que vales’ për të lëshuar "bombën" e radhës.

“Unë duhet të marr një 40-vjeçar, sepse gjithmonë që lidhem me ata që janë më të vegjël përfundojë duke u lënduar”, tha ajo duke iu referuar dy partnerëve të saj të fundit: Stefano De Martino dhe Andrea Iannone.

Përmes kësaj shakaje ajo u jep një përgjigje përfundimtare thashethemeve që qarkullojnë për ndarjen e saj nga piloti. /albeu.com/


Shtuar më 03/10/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori