Hamilton, Rosberg e Figo, drekë në Gjenevë (FOTO LAJM)

Lewis Hamilton
Piloti britanik i Mercedes ishte një ndër 800 të ftuarit ndërkombëtarë, të cilët morën pjesën në drekën e organizuar nga IWC Schaffhausen në Gjenevë të Zvicrës ku lançuan edhe koleksionin e tyre të ri Aquatimer.

Në drekë mori pjesë edhe piloti gjerman i Formula 1 Nico Rosberg, toreadori spanjoll Jose Maria Manzanares si dhe Luis Figo së bashku me bashkëshorten e tij Helen Swedin. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2014, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori