Higuain, love story me Lala Gadea-n (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në një kohë kur të gjithë e kanë mendjen te Botërori "Brazil 2014" apo te merkatoja e verës sulmuesi i Napolit dhe Argjentinës, Gonzalo Higuain, gjen kohë edhe për jetën private.

I njohur për lidhjet e tij të shumta, ish sulmuesi i Real Madrid përflitet së fundmi për një lidhje të re dashurie.

Sipas asaj që shkruajnë disa media spanjolle, bëhet fjalë për gazetaren e njohur spanjolle, Laura "Lala" Gadea. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2014, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori