Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.

Dhe për shkak të këtij rezultati të dobët FSHF ka shkarkuar nga detyra ditën e sotme trajnerin e kombëtares Christiano Panuçin.

Ndërsa ndjekësit e moderatores sportive IldaBejleri mendojnë se ‘fajtore’ është moderatorja.
Moderatorja bukuroshe që e ka shoqëruar në çdo ndeshje kombëtaren shqiptare ditën e djeshme nuk ishte prezente në stadiumin ‘Loro Boriçi’ ku po zhvillohej ndeshja.

Bejleri ndodhej në Spanje dhe këtë e bërë vetë të ditur moderatorja me anë të një fotoje të publikuar në Instagram.

Dhe ndjekësit e saj e kanë ‘fajsuar’ moderatoren për mungesën e saj që mesa duket sipas tyre është një ogur i mirë për kombëtaren.

’O Ilda ike ti iku dhe Shqipëria’ ‘Sot që na u deshe me fitu nuk ishe ti’ ‘Ke ik në Spanjë dhe humbi Shqipëria nu kishin të frymëzuar çunat’ ishin disa nga komentet që ndjekësit i kanë shkruajtur moderatores.
Shtuar më 23/03/2019, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori