I dashuri i kësaj bukurosheje turpëron keq Fellaini (FOTO LAJM)

Mesfushori i Manchester United, Marouane Fellaini, shpesh herë jemi mësuar at shikojmë në mediat rozë për shkak se ai del me modele të playboy dhe yje të pornos.

Por së fundmi Fellaini e ka pësuar keq teksa tentonte ti shkruante ne instagram bukuroshes 23 vjecare, Tina Stinners.

Fellaini i dërgoi një mesazh asaj në Instagram, duke e pyetur se si ishte.

Por kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak të dashurit të vajzës i cili nuk ka ngurruar të shpërndaj foton në mediat socilale me mbishkrimin:
Fellaini, largohu nga dm-ja e të dashurës time”. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2018, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori