Ibra bën operacion hundën (FOTO LAJM)

Është mëse e qartë: Zlatan Ibrahimoviç ka bërë hundën operacion. Futbollisti i paris Saint Germain duket më i ëmbëlsuar dhe linear dhe fansat e kanë vënë re këtë ndryshim pas sfidës së fundjavës në Ligue I përballë Marseilles.

Duke parë fotot e së kaluarës dhe intervistat e mëparshme, hunda e bomberit suedez duket se ka ndryshuar, duke i dhuruar asaj një formë alla franceze. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori