Icardi i "fiksuar" pas këngëtares shqiptare (FOTO LAJM)

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi është bërë shpesh herë kryefjala e mediave rozë për lidhjen e tij me Wanda Naran.

Por së fundmi Icardi ka shprehur një simpati të madhe për këngëtaren kosovare të ndërkombëtarizuar, Dua Lipa.

Argjentinasi i ka bërë folloë në instagram Duas dhe nuk ka hezituar që ta pëlqej fotot e saj në këtë rrjet social.

Nuk e dim nëse Wanda do ta pëlqejë këtë veprim të Icardit.../albeu.com/


Shtuar më 08/09/2018, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori